אודות

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

"ענק המתנפחים" מביא איתו שנים רבות של ניסיון בתחום המתנפחים, מתקני בריכה, הפעלות לאירועים, מתקנים אתגריים ודוכני מזון ואנו נרגשים בכל פעם מחדש, להביא את הניסיון והמקצועיות שלנו אל האירוע או המסיבה שלך.  המסירות  והמחוייבות שלנו לשירות אישי, חשיבה יצירתית, מחירים תחרותיים, מבחר אינסופי של אטרקציות והמקצועיות, הם אלו שהופכים אותנו ל"ענק המתנפחים".

המשימה החשובה ביותר העומדת בפנינו היא לספק לך שקט בכל מה שקשור לאירוע שלך וכיצד הוא הולך להיראות.  אנו נעזור לך ליצור זכרונות בלתי נשכחים של האירוע אצל כל אחד מהמשתתפים, בכל זאת לא כל יום אנו מוזמנים לאירוע שבו אפשר לקפוץ, להרטב ולהשתולל . אך אל תטעו, הפעילויות והאטרקציות שלנו מתאימות לילדים ובעיקר לילדים בנפשם: מתנפחים להשכרה, מתקני אקסטרים, דוכני מזון והפעלות לאירועים ומסיבות.

הפופולריות של מתקנים מתנפחים למסיבות ולאירועים מסוגים שונים, בהחלט הולכת וצוברת תאוצה והם ללא ספק חלק מזכרונות הילדות המתוקים ביותר שלנו. בזכות המתקנים האתגריים שלנו וה"מתנפחים" תוכלו להרגיש שוב כילדים. השכרת מתנפחים מתאימה למסיבות של ילדים ומבוגרים, ימי הולדת ואירועי בר מצווה או בת מצווה,  לימי כיף ולכל סוגי האירועים. אם גם אתם רוצים שכולם יזכרו את האירוע שלכם, נשמח להציע לכם מגוון פתרונות יצירתיים ומהנים לאירוע שלכם.

 

מתנפחים ואטרקציות לכל סוג אירוע
יום גיבוש בעבודה? אירוע חברה? מסיבת בר\מצווה? לנו יש את כל מה שצריך כדי להפוך את האירוע שלכם לאירוע "מספר אחת!"

כל סוגי המתנפחים לילדים ולמבוגרים, מתקנים מתנפחים לבריכה, מתקנים ואטרקציות, השור הזועם, הר טיפוס חבלים, דוכני מזון, עגלת גלידה, מכונות סוכר, מתקני מים ועוד.. כמובן שהאטרקציות השונות מגיעות בליווי מפעילים מנוסים שהופכים את האירוע, המסיבה או היום כיף למושלם!

 

אישורים ותקנים
החברה עומדת כמובן בתקני הבטיחות המחמירים ביותר ובידינו כל האישורים והביטוחים הנדרשים
אתם יכולים להיות בטוחים איכות המוצרים והשירות שאותם אנו מספקים לקהל
לקוחותינו הם ברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא.

גם לכם יש אירוע, מסיבה מיוחדת או יום כיף בקרוב? בואו הכניסו מעט רוח ספורטיבית, קלילה ומרעננת לאירוע שהוא כולו מקורי, כיפי ומיוחד.

דילוג לתוכן