מתנפחים ליום הולדת

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

בימינו אנו, קיימת תחרות צמודה וסמויה כשמדובר בימי הולדת. כל ילד רוצה ששלו תהייה הכי מעניינת, מקורית ומיוחדת. ומה יותר מוצלח מלהכניס קצת אקסטרים ליום ההולדת ולהעלות חיוך רחב על פני הילדים? הרי לכל ילד יש את החלום הכמוס הזה להקים טרמפולינת ענק ביום ההולדת או לרכב על השור הזועם, להפגין את יכולות הגבורה שלו על קיר טיפוס משוכלל וכמובן לאתגר קצת את ההורים כדי לא להשאיר להם רגע משעמם.

ענק המתנפחים מכניס לכל אירוע כזה חוויה קסומה שתישאר חרוטה אצל הילדים, ותתפלאו אבל גם אצל המבוגרים. בסופו של דבר בכל אירוע אנו מוצאים יותר מבוגרים מתעניינים ומשתעשעים. ברשותנו מתקנים מתנפחים מן החדישים והיוקרתיים בישראל שמותאמים גם למיקום במקומות ציבוריים ואף בבתים פרטיים. גם אם נראה לכם שהבית שלכם לא יכול להכיל מתקן מתנפח או כל אטרקציה אחרת, תיווכחו לדעת כי אפשר להתאים מתקנים שונים וליצור מגרש משחקים גם בגינה הפרטית שלכם.

מלבד מתנפחים לימי הולדת, אנו מספקים גם שירותי מוסיקה והגברה, ניתן להזמין גם מפעילים לילדים שידאגו שכל דקה ביום ההולדת תהייה מלאה ועסוקה, יש מגוון בובות ענק שיכולות לבצע את ההפעלות או לחלק מתנות ופרסים לילדים. אם האירוע מתקיים בקיץ יש אפשרות לעשות יום הולדת קיצית ולהזמין את הילדים להשתעשע במתקני מים מגניבים.

היום נפוץ מאוד להקים פינת משחקים בבת ובר מצוות על מנת לספק עניין גם לגיל הצעיר שמגיע לאירועים ורוצה ליהנות ולהעביר את הערב בדרך מתאימה לו. מרבית האולמות כבר ערוכים להקמת פינה שכזאת והיא תורמת צבע רב לאירוע ומעניקה לו יוקרה ועניין.
לאירועים הללו ניתן להזמין גם מכונות נקניקיות או שערות סבתא שיעסיקו גם את הפיות של הילדים… זכרו שבאירוע המשלב גם מתנפחים אין רגע משעמם. האטרקציות מוסיפות אווירה משוחררת ומהנה ונותנת לילדים תחושה שהם באירוע חלומותיהם. הרי מה ילדים עוד צריכים חוץ מלחלוץ את נעליהם ולקפץ בצחוק ובכיף.

כל שנותר לכם לעשות, הוא להתקשר אלינו ולבחור יחד את סוג המתקנים ואת אופי האירוע.
אנחנו כבר נדאג לכל השאר ונספק לכם חוויה מדהימה.

דילוג לתוכן