מתנפחים

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מתנפחים נחשבים לאחת האטרקציות הפופולריות ביותר בקרב ילדים, והאמת היא שגם מבוגרים נהנים מדי פעם לחוות את תחושת הילדות עם הקפיצות (בתנאי שזה אפשרי). אם בעבר מתנפחים היו בלונים גדלים שעליהם היו קופצים ותו לא, היום כבר מדובר על עולם שלם של אטרקציות שמבוססות על יצירות, פנטזיות ומימוש של כל חלום אפשרי.

 

גרסה מוכרת של המתנפחים היא הטירות למיניהן. מדובר במתנפחים סגורים בצורה של טירות ומבצרים, חיות וכל מתחם סגור שבו לא רק הרצפה קופצנית, אלא גם הקירות וכך ניתן להשתולל בתוך מתחם שלם ואלסטי, קפיצי ומרהיב. עם הזמן קיבלו המתנפחים עוד ועוד שכלולים והיום כבר יש מתנפחים עם מגלשות, כאשר ניתן לעלות על המתנפח הגבוה מצד אחד ולגלוש בחזרה למטה על מגלשה קפיצית שמשרת באופן משמעותי את איכות וחוויית המתנפח.

מתנפחים שכאלה ורבים אחרים ניתן למצוא אצל ענק המתנפחים. כאן הרצון הוא תמיד לתת לילדים ולילדים ברוחם את כל האטרקציות המרהיבות ביותר , מבוססות על תפיסת המתנפח, על הצורך לקפוץ ולהשתולל וכל זאת תוך שימור החוויה לאורך זמן. בניגוד לטרמפולינה, המתנפח יכול להגיע עם סיפור, עם תהליך שאותו עובר הילד וזאת מכיוון שכל מתנפח יכול להגיע בצורה שונה, בצבעים ומבנה שונה.

המתקנים של היום כבר אינם מבקשים להיות חד ממדים, אלא גם מציעים מסלולי מכשולים תוך כדי קפיצה והאתגר הוא לא רק פיזי אלא מדובר גם על אתגרים מחשבתיים הכוללים דרכים שונות לעבור את המסלול, תוך כדי קפיצות, זחילות ועוד. ענק המתנפחים מציע לכל ילד וילדה את האטרקציה הטובה ביותר שנתן להביא לאירוע וללא ספק מדובר באטרקציה שתישאר בזיכרון לאורך זמן. אירוע שאליו מביאים את עולם המתנפחים הוא באמת אירוע מרהיב, שכן המתנפחים אינם רק מרכזי פעילות מגוונים ומפנקים, אלא גם תפאורה מושלמת למציאות שאותה יוצרים באירוע. בין אם מדובר על חיות, מבנים, מגלשות ומתנפחי ספורט אתגרי, זה בהחלט יכול להשתלב בכל אירוע ולהציע לקהל הרחב פעילות מהנה לאורך זמן, משום שאף פעם לא נמאס לקפוץ על מתנפח.

דילוג לתוכן