סוגי מתנפחים

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email

מתנפחים הם חלק בלתי נפרד כבר מכל משחקיה והם תופסים מקום נכבד גם באירועים שונים, פרטיים וציבוריים. היום גם בחגיגות הנערכות בפארקים ביום העצמאות מציבים מתקן מתנפח להנאת הקטנים (וגם הגדולים). אפילו הפטיש המסורתי של יום העצמאות הפך לסוג של מתנפח… למתנפחים יתרונות בכך שהם גדולים, רכים ובטיחותיים וכמובן מספקים לילדים הרבה מאוד כיף. היום ניתן לשכור מתקנים מתנפחים אשר משדרגים כל יום הולדת והופכים אותו למהנה ואטרקטיבי. ישנם סוגים שונים של מתנפחים. הנה כמה מהם

 
מתנפחים בצורות שונות
ישנם מתנפחים בצורות שונות כמו בתים או ארמונות אשר מכניסים את הילדים מיד לעולם של קפיצות, השתוללות, כיף והרבה צבע. במתקנים בצורת טירה או ספינה יכולים הילדים לשחק משחקי דמיון שמתאימים לצורת המתנפח ובנוסף כמובן לקפוץ, להתגלגל ולהשתולל.

 
קיר טיפוס
אם קיר טיפוס סטנדרטי מיועד לילדים גדולים יותר ואפילו למבוגרים, קיר טיפוס מתנפח הוא מצויין לילדים קטנים. זהו קיר טיפוס קטן שקל יותר לטיפוס עבור ילדים קטנים והוא כמובן רך ולא נוקשה כמו קירות טיפוס רגילים. אם תשכירו מתקן כזה ליום ההולדת של אחד הילדים הוא בהחלט יהווה אטרקציה כי זהו מתנפח פחות שגרתי והוא גם יאתגר ויניע את הילדים לפעולה.

 
מסלול קארטינג
כן, גם הקטנים רוצים לנהוג. מסלול קארטינג מתנפח נותן לילדים את האפשרות לנסוע ברכבים קטנים על גבי מסלול מתנפח ולהנות מחוויית הנהיגה. גם אם הם מתהפכים עם מכוניתם על גבי המסלול, הם נופלים על קרקע רכה.

 
מתקנים למים
אם אתם עורכים מסיבה במקום שיש בו בריכה או שאפילו אם אתם מנפחים בריכה גדולה יחסית ניתן להשכיר מתקנים מתנפחים המיוחדים למים. לילדים זה יהיה כיף ענק להתגלש במגלשה מתנפחת לתוך המים, לקפוץ על מתנפחים הצפים על המים כמו מזרון ים. באירוע כזה לא יהיה משעמם לרגע.  מתקנים מתנפחים הם עולם שלם מלא אפשרויות. מגלשות מיוחדות עם סולמות וחבלים, מתקני כדורסל, בובות  שיקבלו את פני האורחים במסיבה- כל אלה הן רק כמה דוגמאות לאפשרויות הרבות שישנן היום בתחום.

דילוג לתוכן